Akıllı Ev Sistemleri, tüm ihtiyaçlarınızı gidermek üzere projelendirilir.

Akıllı Ev Sistemlerimiz son kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek bir çok özellik sisteme entegre edilmiştir. Akıllı ev sistemleri ile gözünüz asla arkada kalmaz, her zaman ve her yerden evinizin veya iş yerinizin kontrolü tamamen siz elinizde olur.

Yeni nesil akıllı ev sistemleri, evinizin güvenlik ve emniyetini sürekli takip ve uyarı sistemleri ile güvenceye alır, yangın, su baskını, gaz kaçağı, hırsızlık ve çocuk/yaşlı bakımı gibi bir çok konuda size akıllı çözümler sunar. Daha fazla güvenliğin yanı sıra, evinizdeki tüm aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemleriniuzaktan yönetmenizi sağlayıp perde, panjur, tv vb. multimedya araçları gibi elektrikle çalışan tüm cihazların kontrolünü size sunarlar.

  • Evin içinin ve dış ortamın sıcaklığı, güneş ışığı miktarı, sizin evde olduğunuz saatler gibi etmenler değerlendirilerek kombinin ve klimanın dereceleri otomatik ayarlanabilir. Hatta sizin manuel yaptığınız ayarları zaman içinde öğrenerek otomatik yapmaya başlayan öğrenen sistemler şimdiden mevcut.
  • Siz evde yokken perdeler indirilebilir, su ve gaz vanaları kapatılabilir.
  • Eve gelen kişi tanınarak bırakılmış mesajlar okunabilir, tercih edilen aydınlatma ayarları, müzik ve televizyon kanalları otomatik açılabilir.
  • Buzdolabınızın içini ofisteki masanızdan görüp alışveriş kararı verebilirsiniz.
  • Fırınınızı ve ocağınızı uzaktan kontrol ederek siz eve geldiğinizde hazır olacak yemekler yapabilirsiniz.
  • Çamaşırlarınızı siz eve geldiğiniz anda bitecek şekilde yıkamaya başlayabilirsiniz.
  • Evin içindeki aydınlatmalar odalar arasında sizi takip edebilir, dış ortamdaki bulut/güneş, gündüz/gece farkları algılanarak içerideki ışık şiddeti sabit tutulabilir.
  • Gaz kaçağı, karbon monoksit, yangın, duman, su basması gibi olaylar ve güvenlik ihlalleri anında cep telefonunuza mesaj ve fotoğraf olarak gönderilebilir, kendiniz de eve bağlanıp canlı görüntü alabilirsiniz.
akıllı ev sistem

Tüm bu yüksek güvenlik ve konfor hizmetlerinin kontrolü, internet erişiminizin olduğu her yerden cep telefonu, tablet veya bilgisayarlarınız aracılığıyla sağlanır ve siz evinizden uzaktayken de gözünüz arkada kalmaz.

İster ilk günden evinizi en gelişmiş çözümlerle donatın, isterseniz zamanla geliştirin.