Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemlerinde kontrol noktası bir kapı, turnike, asansör, otopark girişi ya da geçişin sınırlandığı ve bariyerle belirtilmiş herhangi bir yer olabilir. Geçiş kontrol sistemleri yaygın olarak binaların girişlerinde ve kapılarında kullanılır.

Ücretsİz Teklİf Talebİ
GİRİŞ GÜVENLİĞİ

Personelin, giriş noktası, tarih aralığı, haftanın günleri ve saat aralığı bazında, giriş ve geçiş, izin ve yetkilerini, kişi bazında kayıt ve kontrol edilebilir. Bu bilgiler tek bir noktadan tüm kontrol terminallerine aktarılır. Tüm terminallere ayrı ayrı tanımlama gerektirmez.

GEÇİŞ KONTROLLERİ

Geçiş kontrolleri, dış noktalarda turnikeler, iç mekanlarda ise kapılara takılan elektronik kilitler vasıtasıyla yapılabilir. İstenilen noktalardaki turnike veya kapı okuyucu terminal ve bağlı olduğu kontrol ünitesi tarafından kumanda edilir.

VARDİYA GEÇİŞ KONTROLLERİ

Bunun sonucu olarak, sistemde tanımlanmış vardiya planları geçiş kontrol modülünde bir karar mekanizması olarak çalışabilir. Vardiyasında olmayan kişilerin geçişleri engellenir ve sadece vardiyasında olanlar giriş çıkış yapabilirler.

Tek geçişli sistemlerden çoklu geçiş sistemlerine kadar giriş çıkışların kontrol edildiği, arşivlendiği ve aynı zamanda binanın güvenlik otomasyonu sağlayan çözümler üretilmektedir. Bir noktanın özelliğine göre; yaklaşım tipi kart ile biometrik tanıma (parmak izi tanıma, el tanıma ve iris tanıma) kullanılarak giriş çıkış kontrolleri en üst seviyede yapılmaktadır.

Access kontrollü geçiş sistemleri ile, personel devam kontrolü, ziyaretçi, araç kontrolü ve otopark otomasyonu gibi uygulamalarda entegre bir şekilde yapılmakta Ayrıca yangın ve CCTV sistemleri ile entegrasyon yapılabilmektedir. Diğer yapılabilen sistemler;

 • Elektronik Güvenlik Sistemleri
 • Kapalı Devre Televizyon
 • Görüntü İletimi ve Takip Sistemleri
 • Biyometrik Okuyucular
 • Elektronik Güvenlik Sistemleri
 • Kapalı Devre Televizyon
 • Görüntü İletimi ve Takip Sistemleri
 • Biyometrik Okuyucular
 • Elektronik Güvenlik Sistemleri
 • Kapalı Devre Televizyon
 • Görüntü İletimi ve Takip Sistemleri
 • Biyometrik Okuyucular

Novarig Kontrol Sistem Çözümleri

Tek geçişli sistemlerden çoklu geçiş sistemlerine kadar giriş çıkışların kontrol edildiği, arşivlendiği ve aynı zamanda binanın güvenlik otomasyonu sağlayan çözümler üretilmektedir.

ÇÖZÜM SÜRECİ
Üç adımda projelerinizde ihtiyacınız olan doğru sistemleri belirlemek ve gerçekleştirmek.

01

Keşif

Başarılı ürün ve hizmetler, kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayan çalışmalardır. Bu nedenle müşterilerin problemlerini doğru şekilde tespit etmek ve olası yeni ihtiyaçları keşfetmek gerekir. Bu keşifler çalışmalar ana rehberdir.

02

Tespit

Her problemin birden fazla çözümü mümkündür. Novarig, uygulanabilir çözümler geliştirir ve proje tasarımlarını bu çözümler üzerine kurgular. Güvenlik, ergonomi ve fonksiyon; Novarig tasarımlarındaki vazgeçilmez kıstaslardır.

03

Çözüm

Tasarımlar proje sahasına yaklaştıkça detaylara odaklanılır. Projeye hazır bir tasarım; özveri ve mühendislik çalışmalarının bir sentezi olarak müşterilerimize en iyi hizmet deneyimini yaşatmayı hedefler.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETLERİMİZDEN ŞİMDİ YARARLANIN
Novarig Teknoloji; küçük, orta ve büyük ölçekli yapı projelerinizde deneyimli kadrosu, sektörün önde gelen marka ve çözüm ortakları ile beraber sizlere çözümler sunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak proje sonrası bakım ve onarım desteği verilmektedir.
İLETİŞİM
Yangın Alarm Sistemleri

Yangın Alarm Sistemlerimiz yönetmeliklere uygun olarak projelendirilir ve tasarlanır. Bütün güvenlik sistemleri önemli olmasına rağmen yangının bir binaya ve yaşayanlarına verebileceği zararlar düşünüldüğünde yangın algılamanın gerekliliği daha net anlaşılabilir.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemlerinde kontrol noktası bir kapı, turnike, asansör, otopark girişi ya da geçişin sınırlandığı ve bariyerle belirtilmiş herhangi bir yer olabilir. Geçiş kontrol sistemleri yaygın olarak binaların girişlerinde ve kapılarında kullanılır.

Görüntülü Diafon Sistemleri

Novarig Teknoloji olarak; görüntülü diafon çözümlerimiz modern ve şık tasarımlar ,kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu arayüzü ile her ayrıntısında kaliteyi yansıtır. İstenilen alanda keşif yapılarak ihtiyaca en uygun cihazlar belirlenip projeniz hazırlanmaktadır.

Bariyer ve Kapı Sistemleri

Otomatik bariyer ve kapı sistemlerini istenilen özelliklere göre projelendirip, ihtiyaç duyulan alanlara montajını yapmaktayız. Bariyer sistemleri, her tip istenmeyen ve kontrolsüz girişlerin önüne geçmek ya da giriş ve çıkışların kontrol altında olması için en hızlı ve etkili çözümdür.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsızlık, soygun, gasp gibi olaylardan korunmak tüm insanların ortak ihtiyacıdır. Villa, site, işyeri, fabrika gibi farklı mekanların değişken ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Novarig Teknoloji, güvenilir alarm ve güvenlik sistemleri sunmaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik ihtiyacınız için size özel çözümler. Novarig Teknoloji; güvenlik konusundaki çözümlerini, deneyimleri ve sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen global markalarla yapılan çözüm ortaklıkları ile sizlerin ihtiyacını karşılamaktadır.