Novarig görüntülü diafon servisleri; her kablolama altyapısına uygun farklı çözümleri ile kolay montaj imkanı sunmaktadır.

Görüntülü diafon sistemleri villa, apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel bir adıdır. Görüntülü diafon sistemleri özellikle villa, apartman ve sitelere yönelik uygulanmaktadır. Bunun yanısıra bireysel olarak villa ve işyerleri için uygulanan ürünlerde mevcuttur. Ofis ve işyerlerinde güvenliğin sağlanması ve ofis içinden gelen kişinin tespiti için kullanılmaktadır.

Sistem görüntülüyse kapı panelinden daire arandığında görüntülü telefon ekranı açılır, arayan görülür ve istenirse ahize kaldırılarak cevap verilir.Sistem görüntülü değilse daire telefonu çaldığında ahize kaldırılıp konuşulur. Daireler kapı ve varsa kapıcı ile konuşabilir. Daireler kapıyı açabilir ve merdiven otomatiğini daire içinden yakabilir. Sistem kapıcılı veya kapıcısız olabilir. Görüntülü sistemde isteyen dairelere görüntülü telefon yerine interkom telefonu takmak mümkündür.Kablolama çok basit ve ekonomiktir. Sistemin enerji adaptörü ve zil modülü haricinde ayrıca bir santralı yoktur. İstenirse kapı paneline tuş takımı takılarak kapının şifre ile açılması sağlanır.

Anlamak, görmek, duymak, hissetmek; tümüyle iletişim halinde olmak, yaşamları zenginleştirir.

Novarig Teknoloji olarak; görüntülü diafon çözümlerimiz modern ve şık tasarımlar ,kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu arayüzü ile her ayrıntısında kaliteyi yansıtır. İstenilen alanda keşif yapılarak ihtiyaca en uygun cihazlar belirlenip projeniz hazırlanmaktadır.

görüntülü diafon