Güvenlik ihtiyacınız için size özel çözümler

Novarig Elektrik; güvenlik konusundaki çözümlerini, deneyimleri ve sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen global markalarla yapılan çözüm ortaklıkları ile sizlerin ihtiyacını karşılamaktadır.

Ücretsİz Keşİf Talebİ
3 ADIMDA ETKİLİ SİSTEMLER
01
Kamera Seçimi

Kameranın çözünürlüğü, kullanılacağı ortamın belirlenmesi ve kablolama maliyetleri kullanılacak kamerayı belirlemede önceliklidir.

02
Kayıt ve Depolama

Kayıt sisteminin seçimi için kameraların hangi çözünürlükte, kaç fps (saniyedeki kare sayısı) değerinde ve kaç gün kaydedeceğinin belirlenmesi gerekmektedir.

03
Ekran izleme Sistemleri

Optimum izleme seçimi yapılabilmesi için dikkat etmemiz gereken en önemli konu sistemin ebatı ve ihtiyaç miktarıdır.

CCTV sistemleri yardımı ile işletmelerin güvenlik açıkları büyük ölçekte kapatılmaktadır. Tesis güvenliği açısından izlenmesinin yanı sıra, personelin çalışmasını ve müşteri trafiğini denetlemek, ayrıca farklı şehirlerdeki veya bölgelerdeki diğer işletmelerin kontrolünü sağlamak için fayda sağlayan CCTV sistemleri, bir yönetim aracı olarak da kullanılabilmektedir. Üstelik kayıt sistemlerinin getirdiği avantajlarla güvenlik personeli ihtiyacından önemli oranda tasarruf sağlanabilmektedir.
Günümüz yaşam koşulları, teknolojinin yaşam içindeki rolünü insanlar için olduğu kadar binalar içinde kaçınılmaz kılmaktadır. Sektörün lider konumunda bulunan, kalite belgeli markaların ürünlerini ve çözüm ortaklığını kabul ederiz.
HER ÖLÇEKTEKİ YAPILARINIZ İÇİN

Güvenlik kameraları ile binaları veya açık alanları 24 saat kesintisiz izlemek ve kaydetmek mümkündür. Gece görüşlü kameralar, haraketli kameralar, ip kameralar, zoom yapabilen kameralar gibi birçok güvenlik kamerası çeşidi vardır. Ayrıca ortama göre değişik kamera lensleri ve aksesuarları kullanılmaktadır.

KALİTELİ,GÜVENİLİR SİSTEMLER

Novarig taahhütünü üstlendiği tüm projelerinde yerel yönetmeliklere ve yasalara uyma yükümlülüğünün bilincinde, standartlara ve normlara bağlı kalarak taahhütünü gerçekleştirir. Bu ilkelerden ödün vermeden etiğine uygun iş yapma prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

IP KAMERA SİSTEMLERİMİZ

IP kameralar, görüntüleri digital bilgiye çeviren ve bağlı oldukları ağ ortamı yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcıların lokal ağ yada internet üzerinden bunlara ulaşılmasını sağlayan kameralardır. Kendi IP numaraları vardır. Üzerindeki  yazılımla bir web sunucusu gibi hareket ederler. Programlanabilme, görüntü depolayabilme, hareket algılama gibi bir çok özelliği vardır.

ÇÖZÜM SÜRECİ
Üç adımda projelerinizde ihtiyacınız olan doğru sistemleri belirlemek ve gerçekleştirmek.

01

Keşif

Başarılı ürün ve hizmetler, kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayan çalışmalardır. Bu nedenle müşterilerin problemlerini doğru şekilde tespit etmek ve olası yeni ihtiyaçları keşfetmek gerekir. Bu keşifler çalışmalar ana rehberdir.

02

Tespit

Her problemin birden fazla çözümü mümkündür. Novarig, uygulanabilir çözümler geliştirir ve proje tasarımlarını bu çözümler üzerine kurgular. Güvenlik, ergonomi ve fonksiyon; Novarig tasarımlarındaki vazgeçilmez kıstaslardır.

03

Çözüm

Tasarımlar proje sahasına yaklaştıkça detaylara odaklanılır. Projeye hazır bir tasarım; özveri ve mühendislik çalışmalarının bir sentezi olarak müşterilerimize en iyi hizmet deneyimini yaşatmayı hedefler.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETLERİMİZDEN ŞİMDİ YARARLANIN
Novarig Teknoloji; küçük, orta ve büyük ölçekli yapı projelerinizde deneyimli kadrosu, sektörün önde gelen marka ve çözüm ortakları ile beraber sizlere çözümler sunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak proje sonrası bakım ve onarım desteği verilmektedir.
İLETİŞİM