Anahtar Teslim Projeler

Zayıf akım sistemleri; hayat kalitesini arttırmak adına telefon, data, uydu, kamera, yangın ve benzeri sistemlerin gerekli tüm birimlerini barındırır.

Ücretsİz Keşİf Talebİ
Günümüz yaşam koşulları, teknolojinin yaşam içindeki rolünü insanlar için olduğu kadar binalar içinde kaçınılmaz kılıyor. Bina elektroniği kavramı bina içi iletişim sistemleri ve güvenlik sistemleriyle bunların entegrasyonunu sağlayan otomasyon sistemlerinden oluşur.

Güvenlik kameraları ile binaları veya açık alanları 24 saat kesintisiz izlemek için projeler üretiyoruz.

Güvenlik Kamera Sistemleri
Kalite Belgeli Ürünler

Olası yangın durumlarında algılama ve söndürme senaryolarımız ile her zaman güvende olacaksınız.

Yangın Alarm Sistemleri
Detaylı Projelendirme

Mekanların değişken ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, güvenilir alarm ve güvenlik sistemleri sunmaktayız.

Hırsız Alarm Sistemleri
Önceliğimiz Güvenliğiniz

Müşterilerimiz talebine göre malzeme ve yer seçimi yapılarak tüm giriş-çıkışların kayıt ve kontrol yapabilmelerini sağlıyoruz.

Diafon servislerimiz; her kablolama altyapısına uygun farklı çözümleri ile kolay montaj imkanı sunmaktadır.

Otomatik bariyer sistemlerimiz, otoparklarda kontrolünüzü ve güvenliğinizi sağlamak için tasarlanıyor.

ÇÖZÜM SÜRECİ
Üç adımda projelerinizde ihtiyacınız olan doğru sistemleri belirlemek ve gerçekleştirmek.

01

Keşif

Başarılı ürün ve hizmetler, kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayan çalışmalardır. Bu nedenle müşterilerin problemlerini doğru şekilde tespit etmek ve olası yeni ihtiyaçları keşfetmek gerekir. Bu keşifler çalışmalar ana rehberdir.

02

Tespit

Her problemin birden fazla çözümü mümkündür. Novarig, uygulanabilir çözümler geliştirir ve proje tasarımlarını bu çözümler üzerine kurgular. Güvenlik, ergonomi ve fonksiyon; Novarig tasarımlarındaki vazgeçilmez kıstaslardır.

03

Çözüm

Tasarımlar proje sahasına yaklaştıkça detaylara odaklanılır. Projeye hazır bir tasarım; özveri ve mühendislik çalışmalarının bir sentezi olarak müşterilerimize en iyi hizmet deneyimini yaşatmayı hedefler.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETLERİMİZDEN ŞİMDİ YARARLANIN
Novarig Teknoloji; küçük, orta ve büyük ölçekli yapı projelerinizde deneyimli kadrosu, sektörün önde gelen marka ve çözüm ortakları ile beraber sizlere çözümler sunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak proje sonrası bakım ve onarım desteği verilmektedir.
İLETİŞİM