Novarig Teknoloji, yapı teknoloji sistemleri endüstrisinde 11 yıldır faaliyet göstermekte olup 2012 senesinden itibaren Novarig Güvenlik Sis. Gör. San. Tic. ve San. LTD. ŞTİ. unvanı ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.
Faaliyet gösterdiğimiz sektörde deneyimlerimizle beraber yüksek teknolojiyi kullanarak müşterilerimize kaliteli sistemleri sunarken, proje tasarımlarımızda estetiği her zaman ön planda tutuyoruz.

Hizmetlerin zamanında ve sürekli artan bir kalite ile teslim ederek sizlerin memnuniyetini önemsemekteyiz.

Başta Bursa olmak üzere Türkiye genelinde, yapılarınız için ihtiyaca yönelik tasarımlar geliştirip, aynı paralellikte ilgili sistemlerin kurulumunu sağlamaktayız. Yaptığımız tüm çalışmalarda, ergonomik tasarım ve tesislerin verimliği öncelik kriterlerimizi oluşturmaktadır.

Novarig Teknoloji, firmaların ihtiyaçlarının belirlenerek , kendilerine en uygun çözümlerin sunulması ve bu çözümlerin öncesi danışmanlık hizmetlerinde bulunulması ve sonrası uygulamasında tek adres olma prensibi ile hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız; faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen uzman kadrosu, insana, çevreye, toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alanlardaki sınırsız enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi / markası haline geldi.

Vizyonumuz,

Girişim ve innovasyon yoluyla büyümektir. Karar almada insiyatifi destekler ve marjinal çözümlere fırsat tanırız. Bizi farklı yapan bakış açımızın farkıdır. Bir adım öteye gitmek kollektif hedefimizdir.

Misyonumuz,
  • Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak,
  • Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak,
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak,
  • Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak,
  • Güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak,
  • Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak,
  • Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak,
  • Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.

Biz düşlerinizi ve düşüncelerinizi önemsiyor ve tecrübemizi de ekleyerek tam olarak istediğiniz şeyin ortaya çıkmasına yardımcı oluyoruz. Tecrübemizi ve birbirimizi tamamlayan ekip ruhumuzu ortaya koyarak sizlerle çalışmalarımıza başarıyla devam etmekteyiz.