Novarig Elektrik, Yapı Teknoloji Sistemleri

Başta Bursa olmak üzere Türkiye genelinde, yapılarınız için ihtiyaca yönelik tasarımlar geliştirip, aynı paralellikte ilgili sistemlerin kurulumunu sağlamaktayız. Yaptığımız tüm çalışmalarda, ergonomik tasarım ve tesislerin verimliliği öncelik kriterlerimizi oluşturmaktadır.

İLETİŞİM
Hizmetlerin zamanında ve sürekli artan bir kalite ile teslim ederek sizlerin memnuniyetini önemsemekteyiz.

Güven, müşterilerimiz ile ilişkinin sürdürülebilirliği ve sağlıklı çalışma ortamlarının oluşturulabilmesi için gereken ana temel unsurlardan birisidir. Güven işveren ve müşteri ile aramizdaki işi yürütmede bir çok kolaylık sağlar. Dürüstlük bu güvenin oluşmasındaki ana ilkedir.

Novarig taahhütünü üstlendiği tüm projelerinde yerel yönetmeliklere ve yasalara uyma yükümlülüğünün bilincinde, standartlara ve normlara bağlı kalarak taahhütünü gerçekleştirir. Bu ilkelerden ödün vermeden etiğine uygun iş yapma prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm faaliyetlerimizde çalısan sağlığını koruma, çevre kirliliğine neden olabilecek etkenleri kaynağında azaltma gayreti gösteririz. Sağlık, güvenlik ve çevre yönetimini, falitelerimizin ayrılmaz bir parçası olarak kabul ederek projelerimizde sıfır kaza ve sıfır tehlikeyi hedefleriz.

Novarig Elektrik, yapı teknoloji sistemleri endüstrisinde 11 yıldır faaliyet göstermekte olup 2012 senesinden itibaren Novarig Elektrik Sis. Gör. San. Tic. ve San. LTD. ŞTİ. unvanı ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız; faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen uzman kadrosu, insana, çevreye, toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alanlardaki sınırsız enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi / markası haline geldi.

Biz düşlerinizi ve düşüncelerinizi önemsiyor ve tecrübemizi de ekleyerek tam olarak istediğiniz şeyin ortaya çıkmasına yardımcı oluyoruz. Tecrübemizi ve birbirimizi tamamlayan ekip ruhumuzu ortaya koyarak sizlerle çalışmalarımıza başarıyla devam etmekteyiz.

Açık İletişim

Müşterilerimizin ihtiyacını titizlikle belirleyip, ihtiyaçları için doğru ürünler ve çözümler sunmaktayız.

Kaliteli Sistemler

Tam güvenlik için dünyada lider konumda bulunana, kalite belgeli markaların ürünlerini tercih etmekteyiz.

Yenilikçiyiz

Hızla gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimize en son teknolojik ve uzun ömürlü çözümler sunarız.

ÇÖZÜM SÜRECİ
Üç adımda projelerinizde ihtiyacınız olan doğru sistemleri belirlemek ve gerçekleştirmek.

01

Keşif

Başarılı ürün ve hizmetler, kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayan çalışmalardır. Bu nedenle müşterilerin problemlerini doğru şekilde tespit etmek ve olası yeni ihtiyaçları keşfetmek gerekir. Bu keşifler çalışmalar ana rehberdir.

02

Tespit

Her problemin birden fazla çözümü mümkündür. Novarig, uygulanabilir çözümler geliştirir ve proje tasarımlarını bu çözümler üzerine kurgular. Güvenlik, ergonomi ve fonksiyon; Novarig tasarımlarındaki vazgeçilmez kıstaslardır.

03

Çözüm

Tasarımlar proje sahasına yaklaştıkça detaylara odaklanılır. Projeye hazır bir tasarım; özveri ve mühendislik çalışmalarının bir sentezi olarak müşterilerimize en iyi hizmet deneyimini yaşatmayı hedefler.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETLERİMİZDEN ŞİMDİ YARARLANIN
Novarig Teknoloji; küçük, orta ve büyük ölçekli yapı projelerinizde deneyimli kadrosu, sektörün önde gelen marka ve çözüm ortakları ile beraber sizlere çözümler sunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak proje sonrası bakım ve onarım desteği verilmektedir.

  Ücretsiz Keşif Hizmetlerimizden Hemen Şimdi Yararlanın!

  Yangın Alarm Sistemleri

  Yangın Alarm Sistemlerimiz yönetmeliklere uygun olarak projelendirilir ve tasarlanır. Bütün güvenlik sistemleri önemli olmasına rağmen yangının bir binaya ve yaşayanlarına verebileceği zararlar düşünüldüğünde yangın algılamanın gerekliliği daha net anlaşılabilir.

  Geçiş Kontrol Sistemleri

  Geçiş kontrol sistemlerinde kontrol noktası bir kapı, turnike, asansör, otopark girişi ya da geçişin sınırlandığı ve bariyerle belirtilmiş herhangi bir yer olabilir. Geçiş kontrol sistemleri yaygın olarak binaların girişlerinde ve kapılarında kullanılır.

  Görüntülü Diafon Sistemleri

  Novarig Teknoloji olarak; görüntülü diafon çözümlerimiz modern ve şık tasarımlar ,kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu arayüzü ile her ayrıntısında kaliteyi yansıtır. İstenilen alanda keşif yapılarak ihtiyaca en uygun cihazlar belirlenip projeniz hazırlanmaktadır.

  Bariyer ve Kapı Sistemleri

  Otomatik bariyer ve kapı sistemlerini istenilen özelliklere göre projelendirip, ihtiyaç duyulan alanlara montajını yapmaktayız. Bariyer sistemleri, her tip istenmeyen ve kontrolsüz girişlerin önüne geçmek ya da giriş ve çıkışların kontrol altında olması için en hızlı ve etkili çözümdür.

  Hırsız Alarm Sistemleri

  Hırsızlık, soygun, gasp gibi olaylardan korunmak tüm insanların ortak ihtiyacıdır. Villa, site, işyeri, fabrika gibi farklı mekanların değişken ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Novarig Teknoloji, güvenilir alarm ve güvenlik sistemleri sunmaktadır.

  Güvenlik Kamera Sistemleri

  Güvenlik ihtiyacınız için size özel çözümler. Novarig Teknoloji; güvenlik konusundaki çözümlerini, deneyimleri ve sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen global markalarla yapılan çözüm ortaklıkları ile sizlerin ihtiyacını karşılamaktadır.

  PROJELERİNİZİ DİNLEMEYE HAZIRIZ

   Ücretsiz Keşif Hizmetlerimizden Hemen Şimdi Yararlanın!

   X
   Ücretsiz Keşif Talebi