[contact-form-7 id=”3948″ title=”İş Başvuru”]

Novarig ailesinin bir parçası olabilmek için ilk adım olan iş başvuru formunu doldurmak üzeresiniz. Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedefleriniz ile örtüşen en uygun iş fırsatları için başvurunuzdaki bilgilerin doğru, açık, anlaşılır ve güncel olması önemlidir.
Novarig’de öğrenciler (Stajyerlik ve Aday Mühendislik), yeni mezunlar ve deneyimli adaylar için iş fırsatları bulunmaktadır. Başvurunuzu yapmadan önce Novarig bünyesindeki çalışma alanları hakkında bilgi sahibi olmak üzere “Faaliyetlerimiz ve Servislerimiz” bölümüne göz atmanızı öneririz.

Novarig olarak kalıcı ve sürdürülebilir başarı için; sonuç odaklı ve hızlı karar alan bir organizasyon yapısı ile her seviyede bunu destekleyen, yetkinlikleri yüksek çalışanlar grubu oluşturmaktayız.

Özümsemiş olduğumuz “eğitim fırsatı ve adil görev dağılımı ilkesi” ile çalışanlarımızın kurumumuza olan bağlılıklarını arttırmayı amaçlıyoruz.

Üstün performanslı bir organizasyon kurmak için hedef ve yetkinlikleri esas alan Performans Geliştirme Sistemi’ni uygulamaktayız. İş ve kişisel hedeflerin birlikte dikkate alındığı bu sistem ile çalışanların yetki, sorumluluk, görev ve hedefleri gerçekleştirmedeki gayret ve başarısı değerlendirilmektedir.

Tüm başvurular tarafımızca değerlendirilmekte ve işe almayla sonuçlanmayan başvurular daha sonra oluşacak ihtiyaçlar için bilgi bankasına kaydedilmektedir.