Bakıcı Kamera Sistemleri

 

Bakıcı Kamera Sistemleri

Evlerinde bakıcı veya işçi çalıştıran insanların en büyük sorunu ev sahibi evde yok iken çalışanının nasıl davrandığıdır. Özellikle Bebek Bakıcı ve Yaşlı bakıcılarının bebeklerimize, çocuklarımıza ve yaşlılarımıza evde yok iken nasıl davrandığını bilmektir. Bu sebepten ötürü evlere kamera sistemi kurulmaktadır. Eve kurulan güvenlik kamerası sayesinde siz evde yok iken bakıcınızın evde ne yaptığını internet üzerinden akıllı cihazlar ve bilgisayarlardan 7/24 sürekli canlı olarak hem görüntü hem ses özelliği ile birlikte yurt dışında bile olsanız bağlanıp izleyebiliyorsunuz.

bakıcı kamera sistemleri nasıl çalışıyor ?

evinizde izlemek kontrol etmek istediğiniz odalara en uygun açıda görüntü alacak şekilde dome kameralar yerleştiriliyor. Evde güvenli bir yere kayıt cihazı yerleştiriliyor eyer ki sistem kablolu ise odalara yerleştirilen kameralardan kayıt cihazına kablo çekim işlemi gerçekleştiriliyor.

Kayıt cihazı açık olduğu sürece ayarlandığı gibi 24 saat kesintisiz sürekli kayıt yapmaktadır. Evinizde mevcutta bulunan İnterneti kayıt cihazına verdiğimiz zaman akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlardan İnternet üzerinden cep telefonundan izleyebiliyorsunuz.

Kayıt cihazının içerisine yerleştirilen HDD boyutu ve kullanılan kamera saysıı ile çözünürlüğüne göre kayıt süresi değişkenlik gösteriyor. İsteğe göre ister 1 günlük kayıt isterseniz aylarca kayıt yapacak şekilde ayarlanabiliyor.

genelde 10 günlük kayıt tercih edilmektedir. kamera sistemi 10 gün kayıt yaptıktan sonra hafızası dolunca ilk yaptığı günün kaydını silip kendisi otomatik yenilemektedir. Ekstra bir ayar gerekmeden cihaz sürekli kayıt yapmaktadır.

 

Bebek bakıcı kamera sistemi özellikleri nedir ?

  • İnternet üzerinden cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlardan istenilen yerden uzaktan bağlanarak izleme yapma.
  • Zifiri karanlık bile olsa gece görüş özelliği sayesinde net bir görüntü kaydı yapabilme.
  • 7/24 istenilen süre kadar kesintisiz kayıt yapabilme.
  • isteğe göre hem görüntü hem ses kaydı yapabilmek.

Kullanılan kamera sistemlerindeki başlıca özelikler bu şekildedir.

Sizde evinize bebek bakıcısını kontrol etmek için veya güvenlik amacı için güvenlik kamera sistemi kurdurmak istiyorsanız daha fazla bilgi ve fiyat için web sitemizde yer alan iletişim kısmından hemen bizi arayarak veya mail yolu ile iletişim kurabilirsiniz.