Ev Kamera Sistemi

Günümüzün pek çok noktasında kullanılan Güvenlik Kameraları gerek güvenlik gerek ev içinde çalışan bebek bakıcı veya personelleri kontrol etmek için kullanılmaktadır.

Ev kamera sistemleri

Çalışırken veya tatilde iken artık gözünüzün arkada kalmasına gerek yok. Sizin güvenliğinizi sağlamak için 7/24 kesintisi görüntü ve ses kaydı yapabilen ev kamera sistemi var.

İnternet üzerinden nerede olursanız olun mesafe engeli olmadan istediğiniz zaman evinize, yazlığınıza bağlanıp güvenliğini veya bebek bakıcısını cep telefonundan izleyebilirsiniz.

İstediğiniz süre kadar kayıt yapabilecek şekilde siz değerli müşterilerimize özel paketler hazırlayarak en uygun fiyatı sunmaktayız.

Kullanılan kamera sistemi nin gece görüş özelliği sayesinde zifiri karanlıkta bile net bir görüntü elde edebilme imkanı vardır.

Evler için genellikle AHD kamera sistemi tercih edilmektedir. Görüntü kalitesi minimum 1mp 720p HD olduğu için ev içinde kişilerin kimliğini belirlemek için yeterli bir çözünürlüğe sahip olup maliyet açısından en ucuz kamera sistemleri ahd kamera sistemidir.

Ev güvenlik kameraları, bebek bakıcı kamera sistemi hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için hemen bizim ile iletişime geçin.