Mağaza Güvenlik Sistemleri Bursa

 

Mağazanızdaki hırsızlık olaylarının önüne geçemiyorsanız, Vega mağaza güvenlik sistemleri ile mağazanızı ve ürünlerinizi koruyabilirsiniz. Mağaza içerisinde güvenlik etiketi ve barkod takılmış ürünlerin hırsız tarafından dışarıya çıkarılması esnasında mağaza güvenlik sistemlerindeki algılayıcı alarm vererek hırsızı yakalatır. Ürün koruma antenleri, mağaza çıkışında sinyalleri kontrol eder. Tabii ki her mağazada algılama uzaklığı farklıdır. Mağazanın genişliği ve durumuyla ilgilidir. Ürün koruma antenlerinin ihtiyaca göre çeşitleri mevcuttur. Perakende mağaza ve zincir mağazalarda satışı yapılan ürünlerin hırsızlar tarafından çalınmasını engellemek için mağaza güvenlik sistemleri kullanılmaktadır. Mağaza giriş ve çıkış noktalarına yerleştirilen alıcı verici (Dual Sistem) veya hem alıcı hem verici (Mono sistem) olarak çalışan mağaza güvenlik sistemleri mağaza içerisinde satışı yapılan ürünler üzerindeki alarm etiketlerini algılaması şeklinde çalışmaktadır. Satışı gerçekleştirilen ürün üzerindeki ürün koruma etiketleri kasada özel sökücülerle söküleceği için kontrol noktalarından geçerken alarm çalmamaktadır. Satışa sunulan ürünün üzerindeki ürün koruma etiketi kasada çıkartılmaz veya deaktivite edilmemiş ise alarmı devreye sokarak hırsızın yakalanmasını sağlamaktadır. Bu sayede ürün güvenlik sistemleri çalışmış olmaktadır.

Mağaza güvenlikleri sayesinde artık mağazalarınızda hırsızlık gibi kötü olaylar ve mağazanın kalitesini düşüren sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Mağazanızdaki hırsızlıkların ve karışıklıkların önüne geçmek kolaydır. Mağaza güvenlik sistemleri sayesinde hem hırsızlıkların önüne geçmiş olacak hem de mağaza güvenliğine daha az kafa yoracaksınız. Böylece mağazanızdaki müşteriler ile daha fazla ilgilenebilecek daha fazla satış yapabileceksiniz. Dolayısıyla daha fazla kazanacaksınız.

Ürün koruma sistemleri ile ürünlerinizin güvenliğini sağlayın! Günümüzde meydana gelen birçok olay karşısında insanlar bir çeşit önlem alma içgüdüleri nedeniyle belirli teknolojilerin gelişmesine sebep olurlar. Örneğin; bir mağazaya hırsız girmiş varsayalım. Fakat suçlunun kim olduğu konusunda kimsenin bir fikri önceden bulunmamaktaydı. Fakat teknolojinin gelişmesiyle birlikte şuan aradan zaman geçse dahi suçluyu teşhis etmek öncekine göre daha kolaydır. Gelişen teknoloji ile kişilerin veya şahısların zarara uğramasını önlemek amacıyla değişik bir takım teknolojik ürün meydana çıkmıştır. Birçok farklı ürün çıkması ile piyasada kaliteli ürünlerin yanı sıra kalitesiz ürünlerin de piyasada yer aldıklarını görmekteyiz. Ayrıca bununla birlikte ortaya bu işin pazarlamasını yapan birçok firma ve kuruluş da ortaya çıkmış olduğunu görmekteyiz. Ürün koruma sistemleri konusunda alanında uzman ve kurumsal bir firmadan destek sağlamalısınız. Vega mağaza güvenlik sistemleri ; bilgi-işlem teknoloji çağında dünyadaki gelişme ve teknolojileri ülkemizde uygulamak, elektronik güvenlik konusunda gereken ihtiyaçlara çözüm ve proje üretmek, bilgi çağının getirdiği bu küreselleşme karşısında iş dünyasının yeni ihtiyaçlarına ürün koruma sistemleri ile cevap vermek amaçlı kurulmuştur. Şirketimiz yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, siz müşterilerimizin ürün koruma sistemleri, mağaza güvenlik sistemleri ve ürün güvenlik sistemleri ile beklentilerini dünya standartlarında karşılamak hedefimizdir. Mağazanızda güvenlik konusunda başarı sağlamak için Ürün koruma sistemleri kullanmalısınız.

Ürün güvenlik sistemleri – Ürün koruma sistemleri

Güncel ürün koruma sistemleri teknolojisi ile en hızlı sürede hizmet vermek, çalışanının gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmak, müşterilerin aklından geçeni, tecrübe ve bilgimizle eksiksiz bir şekilde ortaya koymak en büyük arzumuzdur. Yukarıda saydığımız değer ve hedeflerimizden hiçbir şekilde taviz vermeyerek kısa bir sürede elde ettiği başarılı çalışmalarını devam ettirerek, gelecek birkaç yıl içinde mağaza güvenlik ve ürün koruma sistemleri alanında öncü ve yenilikçi liderlerinden biri haline gelmesi yolunda ilerlemekteyiz.